About daniela

This author has not yet filled in any details.
So far daniela has created 113 blog entries.

RoboMac 2024 – натпревар по роботика, автоматика, електроника и вештачка интелигенција во Македонија

Факултетот за електротехника и информациски технологии ги повикува сите студенти, ентузијасти и љубители на роботиката да се пријават на меѓународниот [...]

2024-04-12T07:47:54+00:00април 12, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на RoboMac 2024 – натпревар по роботика, автоматика, електроника и вештачка интелигенција во Македонија

Априлска испитна сесија и упатство за пријавување

Распоредот за априлската испитна сесија е даден со линкот Испитна сесија Април 2023-2024. Упатството за пријавување на испит е дадено [...]

2024-04-03T08:40:17+00:00април 3, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Априлска испитна сесија и упатство за пријавување

Саем за вработување, практикантство и стипендии – Фотогалерија

Успешно организиравме уште еден саем за вработување, практикантство и стипендии, кој наиде на голем одзив кај реномирани компании од регионот, [...]

2024-04-02T16:33:02+00:00март 29, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Саем за вработување, практикантство и стипендии – Фотогалерија

Покана за Саем за вработување, практикантство и стипендии на ТФБ

  Технички факултет Битола, како еден од клучните фактори за создавање на инженерски кадар во нашата држава, по втор пат [...]

2024-04-02T16:28:19+00:00март 20, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Покана за Саем за вработување, практикантство и стипендии на ТФБ
Go to Top