About daniela

This author has not yet filled in any details.
So far daniela has created 105 blog entries.

Студентска анкета (важно!)

Почитувани студенти на Технички факултет, Универзитетот „Св.Климент Охридски“е дел од Алијансата на Европските Универзитети, COLOURS Alliance. За исполнување на целите [...]

2024-05-21T11:21:38+00:00мај 21, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Студентска анкета (важно!)

Јунска испитна сесија 2024 и Упатство за пријавување

Распоредот на сесијата е даден во линкот Испитна сесија Јуни 2023-2024 Упатство за пријавување е дадено во линкот Упатство за [...]

2024-05-16T09:15:13+00:00мај 14, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Јунска испитна сесија 2024 и Упатство за пријавување

RoboMac 2024 – натпревар по роботика, автоматика, електроника и вештачка интелигенција во Македонија

Факултетот за електротехника и информациски технологии ги повикува сите студенти, ентузијасти и љубители на роботиката да се пријават на меѓународниот [...]

2024-04-12T07:47:54+00:00април 12, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на RoboMac 2024 – натпревар по роботика, автоматика, електроника и вештачка интелигенција во Македонија

Априлска испитна сесија и упатство за пријавување

Распоредот за априлската испитна сесија е даден со линкот Испитна сесија Април 2023-2024. Упатството за пријавување на испит е дадено [...]

2024-04-03T08:40:17+00:00април 3, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Априлска испитна сесија и упатство за пријавување

Саем за вработување, практикантство и стипендии – Фотогалерија

Успешно организиравме уште еден саем за вработување, практикантство и стипендии, кој наиде на голем одзив кај реномирани компании од регионот, [...]

2024-04-02T16:33:02+00:00март 29, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Саем за вработување, практикантство и стипендии – Фотогалерија

Покана за Саем за вработување, практикантство и стипендии на ТФБ

  Технички факултет Битола, како еден од клучните фактори за создавање на инженерски кадар во нашата држава, по втор пат [...]

2024-04-02T16:28:19+00:00март 20, 2024|Categories: Некатегоризирано, Новости, Новости|Коментарите се исклучени на Покана за Саем за вработување, практикантство и стипендии на ТФБ
Go to Top